Penzion


 • Penzion Grunt

  Vážení hosté, jsme velice rádi, že vám můžeme představit náš nový penzion a krásné ubytování v Beskydech. Moderně zařízené pokoje penzionu Grunt jsou ideální pro Váš odpočinek a načerpání nových sil. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LED televizí a WIFI připojením zdarma. A než ulehnete znaveni čerstvým beskydským vzduchem, můžete se v naší stylové restauraci občerstvit, pobavit se u deskových her nebo jen tak posedět u kamen.

  Jedete k nám autem? Pak je pro Vás k dispozici prostorné parkoviště hned vedle penzionu.

  Přijedete s dětmi? I na ně myslíme a vězte, že u nás se rozhodně nudit nebudou. Je pro ně připraven dětský koutek a za pěkného počasí si užijí radovánky venku na trampolíně, houpačce a skluzavkách.

  Okolí penzionu Grunt tvoří zalesněné hřbety Moravskoslezských Beskyd, které spadají pod chráněnou krajinnou oblast (CHKO) Beskydy. Krásné prostředí tak během letní sezóny vybízí k cyklo a pěší turistice, v zimě pak milovníci lyžování či snowboardingu rádi využívají nejdelší sjezdovku v Beskydech ve Ski areálu Řeka. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou okolní svahy ideální pro freeriding.

  Ubytování a Beskydy – to je penzion GRUNT. Přijeďte sami a nebo s celou rodinou a načerpejte energii v krásném prostředí!

  Chci rezervovat pokoj

 •  

  Penzion - ceník


  V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.

   

  Každý pokoj má vlastní koupelnu, WC, LED televizi, samozřejmostí je i  WIFI připojení zdarma.
  Rezervace ubytování na info@gruntreka.cz nebo tel. +420 608 608 935

Loading