Ubytování

Vážení hosté, jsme velice rádi, že vám můžeme představit náš nový penzion a krásné ubytování v Beskydech. Moderně zařízené pokoje penzionu Grunt jsou ideální pro Váš odpočinek a načerpání nových sil. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LED televizí a WIFI připojením zdarma. A než ulehnete znaveni čerstvým beskydským vzduchem, můžete se v naší stylové restauraci občerstvit, pobavit se u deskových her nebo jen tak posedět u kamen.

Jedete k nám autem? Pak je pro Vás k dispozici prostorné parkoviště hned vedle penzionu.

Přijedete s dětmi? I na ně myslíme a vězte, že u nás se rozhodně nudit nebudou. Je pro ně připraven dětský koutek a za pěkného počasí si užijí radovánky venku na trampolíně, houpačce a skluzavkách.

Okolí penzionu Grunt tvoří zalesněné hřbety Moravskoslezských Beskyd, které spadají pod chráněnou krajinnou oblast (CHKO) Beskydy. Krásné prostředí tak během letní sezóny vybízí k cyklo a pěší turistice, v zimě pak milovníci lyžování či snowboardingu rádi využívají nejdelší sjezdovku v Beskydech ve Ski areálu Řeka. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou okolní svahy ideální pro freeriding.

Ubytování a Beskydy – to je penzion GRUNT. Přijeďte sami a nebo s celou rodinou a načerpejte energii v krásném prostředí!

Ceník

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (1 OSOBA) / NOC 1 050
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ / NOC 1 500 Kč
TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ / NOC 2 000 Kč
DÍTĚ OD 4 DO 12 LET NA PŘISTÝLCE / NOC 350 Kč
DÍTĚ DO 4 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO /NOC (ZDARMA) 0 Kč
POPLATEK ZA PSA / NOC 150 Kč

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Poptávkový formulář

    + 420 608 608 935

    info@gruntreka.cz