Svatby

Prožijte svůj nejkrásnější svatební den v podhůří Beskyd ve stylové roubence – Restaurace a penzion Grunt je tu pro vás! Romantický obřad, bohatá svatební hostina i pohodlné ubytování na jednom místě.

Svatební hostina na Gruntu

Pokud si přejete prožít váš svatební den v širokém kruhu rodiny a přátel, tak jste našli to pravé místo. Naše kapacita je až 120 osob, nicméně pro příjemnou svatbu upravujeme kapacitu na 80 svatebních hostů tak, aby byl dostatek prostoru i pro taneční parket. Restaurace je rozdělena na dvě části, v té menší se nachází bar a bývá zde servírován raut. Hosté tak mají pohodlí pro jídlo a nejsou rušeni bujarou zábavou svatebčanů z velkého sálu. Velký sál pak poskytuje dostatek prostoru pro uložení stolů v několika variantách tak, aby maximálně vyhovoval vašim představám a složení svatebčanů (prohlídka galerie – Svatby).
Příklad svatebního menu si můžete prohlédnout či stáhnout: Vzor svatebního menu

Ubytování novomanželů i svatebních hostů

O vás i vaše hosty se rádi postaráme. Využijte ubytování v 9 moderně zařízených pokojích našeho penzionu Grunt (prohlídka galerie – Pokoje). Ubytujeme až 27 hostů, to v sedmi dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a jednom třílůžkovém pokoji. Bude vás více? Rádi doporučíme ubytování v blízkých penzionech.

Svatební obřad

Ještě nevíte, kde byste chtěli mít obřad? Zda na radnici, v kostele nebo byste si své „ano“ řekli nejraději v místě, kde bude probíhat hostina, a nemuseli se tak strachovat o přepravu hostů a načasování celého svatebního dne? Pro svatební obřad je ideálním místem velká louka, která se nachází vedle roubenky. Pro rok 2017 navíc plánujeme stavbu stylového dřevěného altánku. V případě, že sháníte květinovou výzdobu na svatbu, tak doporučujeme květinářství v Třinci – Květinka na růžku.

Prohlídka

Nejste si jisti? Neváhejte a sjednejte si u nás schůzku. Rádi Vás po penzionu provedeme, najdeme vhodný termín a projdeme všechny vaše přání a dotazy. Těšíme se na Vás.

+ 420 608 608 935

info@gruntreka.cz